Płacąc za zakupy w sklepie, możesz wybrać jedną z dwóch form płatności. Do żadnej nie są doliczane dodatkowe opłaty. Wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada.

1. Płatność online przez Przelewy24

Najpopularniejszą formą płatności w naszym sklepie, jest płatność w systemie Przelewy24. Ten popularny system pozwala na przeprowadzenie płatności błyskawicznych do większości polskich banków. Dzięki niemu, można również opłacić zamówienie przy pomocy kart płatniczych.

Lista banków obsługiwanych w systemie płatności błyskawicznych:

Inteligo, mBank, BZ WBK, BPH, ING, KB24, Plus Bank, Lukas Bank, Pekao, BGŻ, Millenium, PKO BP, MultiBank, BOŚ, Citi Handlowy, Nordea, Deutsche Bank, Fortis, Euro Bank, Raiffeisen, SGB, Alior, Bank Pocztowy, GetIn, Volkswagen Bank, Polbank, FM Bank, MeritumBank, Bank HSBC, Karty kredytowe Visa, Karty kredytowe Master Card, System PayPal, System Moneybookers i wiele innych

Wybierając tę formę płatności, informacja o opłaceniu Twojego zamówienia jest przekazywana do naszego sklepu praktycznie natychmiast. Dzięki temu wysyłka zamówienia jest realizowana niezwłocznie.

2. Przelew na nasz rachunek bankowy

Tuille

Numer rachunku:

98 1140 2017 0000 4502 1206 0689

W tym przypadku, możesz opłacić zamówienie poprzez wykonanie zwykłego przelewu ze swojego rachunku bankowego, dokonując wpłaty w banku lub urzędzie pocztowym. Czas realizacji takiej transakcji, to z reguły od 1 do 3 dni roboczych (od poniedziałku do piątku).

Pamiętaj, że wybierając taką formę zapłaty, Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji dopiero po zaksięgowaniu się kwoty na naszym rachunku bankowym.